Projekty Sports Grammar School Sportovní gymnázium Plzeň LE LYCÉE DE SPORT SE PRÉSENTE   Státní informační politika ve vzdělávání Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu Projekt Comenius ÚMO Plzeň 3
Učitelé a zaměstnanci SG
Sportovní aktuality z nižšího gymnázia
Archív sportovních článků
KP v plavání

A. Kubeš, A. Staněk a Š. Korčák ze sekundy se zúčastnili KP v plavání mladších žáků ... více

Házená

Jakub Štochl ze sekundy zvítězil s týmem Talent Plzeň na mezinárodním turnaji ... více

Závody v Německu

A. Kubeš, A. Staněk, Š. Korčák a J. Honomichl ze sekundy se zúčastnili mezinárodních plaveckých závodů ... více

Přebor České republiky mladšího a staršího žactva

Během uplynulého víkendu se v Ostravě konalo přebor České republiky mladších a starších žáků v judu ... více

Veronika na MČR

Veronika Kubecová ze sekundy bojovala v gymnastickém aerobiku na MČR ... více

Úspěch na MČR ve sportovním aerobiku, fitness týmech a Aerobic team show

5. – 7. 10. 2018 se konalo v pražské Areně Sparta Podvinný mlýn Mistrovství České republiky FISAF AEROBIC and FITNESS ... více

Vojta míří na MČR

Vojta Šimsa ze sekundy se zúčastnil ČP starších žáků v judu ... více

Finálový turnaj NGTM v režii Dana Hlaváčka

Poslední víkend v září byla veškerá pozornost golfového světa upřena do Paříže ... více

Závěrečný díl NGTM: Skvělé výkony, navrch vyrovnaný rekord hřiště

Turnajem Masters vyvrcholila v neděli v Beřovicích série pro mladé nadějné golfisty ... více

VC Sparty

Matouš Jahoda ze sekundy se zúčastnil VC Sparty v kanoistice žáků ... více

Krajské mistryně

E. Bartáková a A. Matoušková vyhrály Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje ... více

Český pohár – Brno

V Brně se konal další díl Českého poháru v judu v kategorii mužů, dorostenců a žáků ... více

Dan Hlaváček úspěšný na prestižním golfovém turnaji

Češi po skvělém kole skončili na Evian Championship Junior’s Cup těsně pod stupni vítězů ... více