Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Blahopřání Mgr. Mileně Majerové k významnému ocenění

Blahopřání Mgr. Mileně Majerové k významnému oceněníDne 18. srpna 2021 obdržela paní ředitelka Mgr. Milena Majerová Medaili MŠMT 1. stupně - za dlouhodobou vynikající pedagogickou činnost, nejvyšší ocenění v oblasti vzdělávání a výchovy. Ve Valdštejnské zahradě Senátu ČR Medaili MŠMT převzala z rukou ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy. 

1.jpg 2.jpg

Nominace na ocenění mohou podávat rodiče, žáci i široká veřejnost, o udělení medaile rozhoduje ministr na základě došlých návrhů. Celkem bylo letos oceněno u příležitosti Dne učitelů 57 mimořádných osobností působících v oblasti školství. Slavnostní ceremoniál měl proběhnout již dříve, ale kvůli koronavirové pandemii mohl proběhnout za přísných protiepidemických opatření až nyní. 

„Paní ředitelka Milena Majerová se významně zasloužila během svého působení na sportovním gymnáziu o rozvoj a modernizaci školy, o čemž svědčí vynikající sportovní výsledky žáků na republikových i mezinárodních soutěžích a jejich zařazení do reprezentace ČR. Je rovněž velmi aktivní při pořádání besed s českými reprezentanty a olympioniky. Mimořádně aktivně podporuje pedagogický sbor školy při prosazování moderních metod výuky a využívání špičkové didaktické techniky.“ Těmito slovy představila mluvčí MŠMT ředitelku sportovního gymnázia.

3.jpg 4.jpg

Paní ředitelka Mgr. M. Majerová však sama dodává: „Tohoto úspěchu jsem dosáhla pouze díky dlouhodobé, kvalitní spolupráci a podpoře celého svého týmu, vyučujících a trenérů, ale i nepedagogických zaměstnanců školy. Proto moje ocenění náleží celému Sportovnímu gymnáziu Plzeň.“  

Vážená paní ředitelko, ze srdce blahopřejeme k tomuto ocenění a těšíme se na další spolupráci.

 

Za zaměstnance sportovního gymnázia 

Mgr. Gabriela Egersdorfová