V úterý 19. 3. se třída Kvarta vypravila na neobvyklé školní představení na Malou scénu divadla J. K. Tyla.

Pozvánky k přijímacím zkouškám byly odeslány dne 21. - 22. 3. 2024 v DIPSY (elektronické podání), poštou dne 25. 3. 2024 (hybridní a papírové přihlášky).

Více

Publikováno 26. 3. 2024 13:13

Volejbalistky U18 na vítězné vlně v Českém poháru U20

Předposlední turnaj Českého poháru U20 se odehrál opět v hale Slavie Hradec Králové

Více

Publikováno 25. 3. 2024 16:45

Skialpinismus

Eva Matějovičová ze septimy zářila na světovém poháru ve skialpinismu v Norsku.

Více

Publikováno 25. 3. 2024 15:23

Úspěšná zimní sezóna Šimona Macka

Šimon Macek z primy má za sebou velmi úspěšnou zimní sezónu, ve které kombinoval závody v biatlonu a v běžeckém lyžování.

Více

Publikováno 22. 3. 2024 13:00

Soutěž ve španělštině

Také letos jsme na sportovním gymnáziu uspořádali (již v únoru) školní kolo soutěže ve španělštině.

Více

Publikováno 22. 3. 2024 12:58

Adopce na dálku

Na jaře každého roku už tradičně na sportovním gymnáziu španělštináři pořádají sbírku a skládají se v rámci projektu Adopce na dálku

Více

Publikováno 22. 3. 2024 12:55

Sekunda zve na Olympiádu v Paříži

V sekundě jsme v hodinách anglického jazyka probírali téma Sport. Jednou z částí lekce byla též historie olympijských her

Více

Publikováno 20. 3. 2024 15:53

Český pohár Ostrava 2024 – Ostrava Open

Juniorka N. Tomanová vybojovala v Ostravě 3. místo v kategorii žen na Českém poháru s mezinárodní účastí.