Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Projektový den anglického jazyka

Projektový den anglického jazykaDne 14. 4. 2023 jsme se s ostatními třídami vyššího gymnázia sešli v aule SOUE, abychom zhlédli výsledná videa vytvořená v rámci projektu anglického jazyka. Každá třída vytvořila jedno video o vylosované anglicky mluvící zemi v rozsahu cca 10 minut, které následně studenti i odborná porota hodnotili. Studenti podle dojmu, porota podle daných kritérií.

3.jpg 2.jpg

Videa vítězných tříd 3. A, Septimy a 3. B zaslouženě obsadila první tři místa. Jejich práce přesně splnila veškeré požadavky a převyšovala ostatní svou kreativitou. V diváckém hlasování zvítězila Sexta díky zábavnému pojetí.

1.jpg 4.jpg

Příprava byla časově i organizačně náročná a na některých videích bylo vidět, že ne všichni se tomu věnovali s takovým nasazením jako my. Neměli jsme jednoho „vůdce“, ale využili jsme naši skvělou týmovou práci. Díky ní jsme obsadili druhé místo.

5.jpg 6.jpg

Rozhodně bychom podobné akce uvítali častěji, protože jsme se jako třída i jako škola více sblížili. Organizace a ceny se nám moc líbily. Těšíme se na další akce!

 

Za účastníky projektu sepsal skvělý tým Septimy