Úvod > Aktuality

Aktuality

Štítky:

Mezinárodní turnaj v házené

Jakub Štochl se zúčastnil s týmem Talent Plzeň mezinárodního házenkářského turnaje starších žáků v Lovosicích.

Více

Publikováno 13. 9. 2019 14:52

Výsledky v primě A

Štěpán Volicer vybojoval zlatou medaili na KP v judu v kategorii mladších žáků, stejně si vedla i Nikol Černá, která se též postavila na nejvyšší stupeň v kategorii mladších žákyň.

Více

Publikováno 13. 9. 2019 14:55

Dan Hlaváček vítězí na MČR v golfu hráčů do šestnácti let

Od pátku 28.6. do neděle 30.6. proběhlo v Ypsilon Golf Resortu nedaleko Liberce MČR hráčů nejmladších kategorií, tedy mladších žáků a žákyň (do 12-ti let), starších žáků a žákyň (do 14-ti let) a kadetů a kadetek (do 16-ti let).

Více

Publikováno 3. 7. 2019 16:51

Aerobik

Eva Matějovičová ze sekundy absolvovala v letošním školním roce sérii republikových závodů v aerobiku, sportovním aerobiku a fitness aerobiku.

Více

Publikováno 18. 6. 2019 11:41

MČR v gymnastickém aerobiku

18. - 19. 5. 2019 se konalo ve sportovní hale Věry Čáslavské v Černošicích Mistrovství ČR v gymnastickém aerobiku.

Více

Publikováno 7. 6. 2019 12:15

Anička na MČR

Anička Zikmundová ze sekundy závodila na MČR v MG kadetek. 31. místo, které vybojovala, je pro ni povzbuzením do dalšího tréninku.

Více

Publikováno 17. 5. 2019 16:01

Kvalifikační závody na ODM

Ellen Bartáková ze sekundy zvítězila v kvalifikaci na ODM v atletice v běhu na 60m překážek v kategorii mladších žákyň.

Více

Publikováno 15. 5. 2019 12:12

Úspěch závodnic ve sportovním aerobiku

Ve dnech 8.4.-9.4. 2019 se konal mezinárodní závod ve sportovním aerobiku a fitness ve Švýcarsku  - Swiss open fitness Championships. Krásné 4. místo v náročné konkurenci vybojovala žákyně primy Viktorie Hejlová.

Více

Publikováno 26. 4. 2019 11:38

Veronika vítězila

Veronika Kubecová ze sekundy o víkendu (13.-14.4.2019) získala HATTRICK na nominačním závodě České gymnastické federace "Mistry s Mistry" v Kutné Hoře, když získala ve všech svých sestavách zlatou medaili: