Jak si rozšířit slovní zásobu? Například čtením! Kdo čte, lépe se vyjadřuje. O tom není pochyb.

Více

Publikováno 15. 10. 2021 10:23

Český rekord v podání běžce Jana Škarbana!

Po nedávném zisku žákovského mistrovského titulu na republikovém šampionátu v běhu na 1500 metrů pokračuje Honza Škarban (2.A) ve skvělých výkonech.

Více

Publikováno 8. 10. 2021 16:00

Sportovní úspěchy kvintánů Evy Matějovičové a Ondry Baštáře

Eva Matějovičová absolvovala v Praze a Plzni závody ve sportovním aerobiku a fitness, které byly současně Mistrovstvím ČR a nominační soutěží na mistrovství světa.

Více

Publikováno 11. 10. 2021 16:28

Lukostřelecké úspěchy Moniky Továrnické

Na Mistrovství České republiky kadetek v terénní lukostřelbě nenašla Monika Továrnická (1.B) přemožitelku!

Více

Publikováno 11. 10. 2021 16:33

Na maturitu z anglického jazyka se oktáva připravovala přímo v ulicích Prahy

Dne 30. září 2021 jsme společně s naší třídní učitelkou Štěpánkou Krebsovou a angličtinářkou Radkou Fialovou uskutečnili exkurzi za poznáním Prahy.

Více

Publikováno 7. 10. 2021 16:23

Mistrovský titul pro judistku Annu Skalskou!

Anička Skalská je letošní bronzovou medailistkou z dorosteneckého mistrovství Evropy.

Více

Publikováno 7. 10. 2021 16:19

Triatlonistka Kačka Chytilová je vítězkou Českého poháru

Kateřina Chytilová z třídy Tercie A po nedávném zisku mistrovského titulu vyhrála i Český pohár mladších žákyň ve Zlíně.

Více

Publikováno 6. 10. 2021 15:40

Mistrovství ČR v golfu

Natálka Čepeláková (kvinta) vybojovala 4. místo na MČR v golfu družstev do 18 let

Více

Publikováno 6. 10. 2021 15:39

Prima zavítala do Národního technického muzea v Praze

V rámci projektu na podporu technického vzdělávání měla třída Prima možnost navštívit dne 1. 10. 2021 Národní technické muzeum v Praze.

Více

Publikováno 5. 10. 2021 17:21

Soutěž krajů

Nela Čížková z tercie A reprezentovala Plzeňský kraj na atletických závodech krajů v kategorii mladších žáků.