Úvod > Aktuality

Aktuality

Štítky:

Mistrovský titul pro Schejbalovou, Karlacha a štafetu 4x200 m

Velice vydařené Mistrovství ČR mládeže mají za sebou naši atleti. Nejvíce úspěchů přinesla juniorská kategorie. Naprostou nadvládu nad tyčkařským sektorem předvedla Tereza Schejbalová, když zvítězila o téměř půl metru v novém osobním halovém maximu 400 cm.

Více

Publikováno 18. 3. 2019 16:46

Ostrava

Město, kam nás vláček Pendolino odvezl 4.ledna 2019. Po pětihodinové cestě plné pohodové atmosféry nás přivítala pochmurná Ostrava. Naše kroky zamířily do hotelu Harmony, kde jsme složily hlavy na polštář a v klidu přespaly do dalšího dne. Sobota, hala Várenská.

Více

Publikováno 29. 1. 2019 16:35

Nominace na fotbalistu roku 2018

Tomáš Kepl ze 4.B byl nominován mezi 3 kandidáty na fotbalistu ČR roku 2018 v kategorii staršího dorostu. I když nezvítězil, je to obrovský úspěch tohoto mladého fotbalisty Viktorie Plzeň.

Více

Publikováno 29. 1. 2019 16:38

ČP v běhu na lyžích

B. Beroušková ze 4.B zářila na ČP v běhu na lyžích v Jablonci. Bára vybojovala 1. místo mezi juniorkami a krásné 4. místo mezi ženami.

Více

Publikováno 29. 1. 2019 16:40

Atletky SG Plzeň potřetí v řadě nejlepší v ČR

Úvod halové sezóny již tradičně patřil soupeření družstev sportovních gymnázii. V ostravské hale se představilo mnoho mládežnických reprezentantů, což svědčí o vzrůstající konkurenci na této soutěži.

Více

Publikováno 29. 1. 2019 16:54

Dorostenecká liga a sportovní soustředění na Šumavě

Judisté JC Plzeň potvrdili, že do dorostenecké ligy skutečně patří. Postup vybojovali výborným a přesvědčivým výkonem pod vedením trenéra Dolejše. Postoupili z prvního místa a věříme, že v letošním ročníku se jim v dorostenecké lize bude dařit.

Více

Publikováno 29. 1. 2019 17:00

3. místo v lize

P. Voves ze 4. B vybojoval s futsalovým týmem Interobalu Plzeň bronzovou medaili v juniorské ligové soutěži. Petr byl současně vyhlášen nejlepším hráčem závěrečného turnaje.Blahopřejeme.

Více

Publikováno 8. 2. 2019 14:28

Okresní přebor ve florbalu

Dne 11. Února 2019 se uskutečnil Okresní přebor ve florbalu hochů. Turnaje se zúčastnilo 11 týmů plzeňských středních škol. Naši chlapci po výborných výkonech ve skupině a v semifinále prohráli těsně (2:3) až ve finále s VOŠ a SPŠ elektro.