Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Extraligový turnaj U18 ve Šternberku

Extraligový turnaj U18 ve ŠternberkuKadetky vyrazily na další extraligový turnaj opět na Moravu, konkrétně do Šternberku. Tentokrát našimi soupeři byla družstva Přerov, Vysočina a Šternberk. Na turnaj s námi po dlouhé pauze zaviněné zraněním odjely i Machová a Ciprová.

1.jpg

V sobotu jsme odehráli první utkání s Vysočinou a utkání od začátku bylo velmi vyrovnané. První dva sety pro sebe urvala Vysočina, ale v dalších dvou setech jsme díky zlepšenému podání a útoku byli na své straně. V pátém setu nám úplně odešel příjem podání a Vysočina zaslouženě vyhrála. Ve druhém večerním utkání jsme nastoupili proti Šternberku. Proti skvěle hrajícím domácím jsme sice ve třetím setu ještě vedli 18:13, ale potom jsme opět nedokázali přijmout servis soupeře a výsledek 0:3 byl jednoznačný.

V neděli jsme nastoupili proti Přerovu, se kterým se potkáváme pravidelně od začátku soutěže. Holky od začátku utkání hrály velmi obětavě a s velkou chutí vyhrát. Skóre se střídalo podle stability podání obou družstev. Do čtvrtého setu jsme výrazně prostřídali sestavu, která utkání díky odvážnému útoku a jistotě na podání dotáhla do vítězného konce. Na vítězství jsme už dlouho čekali a věřím, že to holkám pomůže v dalším odhodlání na sobě pracovat.

Hráčky sportovního gymnázia:
Vávrová L., Balášová E., Nekolová M., Horová N., Černá Š., Schneider J., Machová A.

 

Turnaje se zúčastnily:
Pacholíčková A., Kremláčková A., Kovandová K., Balášová E., Černá Š., Steinbergerová A., Nekolová M., Vávrová L., Horová N., Schubertová N., Schneider J., Ciprová L., Machová A.

 

Výsledky:
Plzeň – Vysočina 2:3 (-17,-23,25,25,-5)
Šternberk – Plzeň 3:0 (22,16,20)
Plzeň – Přerov 3:2 (-21,15,-21,17,11)

 

Mgr. Jindřich Pavlík, trenér