Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Extraligový turnaj U18 ve Šternberku

Extraligový turnaj U18 ve Šternberku

Kadetky vyrazily na další extraligový turnaj opět na Moravu, konkrétně do Šternberku. Tentokrát našimi soupeři byla družstva Přerov, Vysočina a Šternberk. Na turnaj s námi po dlouhé pauze zaviněné zraněním odjely i Machová a Ciprová.

V sobotu jsme odehráli první utkání s Vysočinou a utkání od začátku bylo velmi vyrovnané. První dva sety pro sebe urvala Vysočina, ale v dalších dvou setech jsme díky zlepšenému podání a útoku byli na své straně. V pátém setu nám úplně odešel příjem podání a Vysočina zaslouženě vyhrála. Ve druhém večerním utkání jsme nastoupili proti Šternberku. Proti skvěle hrajícím domácím jsme sice ve třetím setu ještě vedli 18:13, ale potom jsme opět nedokázali přijmout servis soupeře a výsledek 0:3 byl jednoznačný.

V neděli jsme nastoupili proti Přerovu, se kterým se potkáváme pravidelně od začátku soutěže. Holky od začátku utkání hrály velmi obětavě a s velkou chutí vyhrát. Skóre se střídalo podle stability podání obou družstev. Do čtvrtého setu jsme výrazně prostřídali sestavu, která utkání díky odvážnému útoku a jistotě na podání dotáhla do vítězného konce. Na vítězství jsme už dlouho čekali a věřím, že to holkám pomůže v dalším odhodlání na sobě pracovat.