Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Informace o škole > Projekty > EU, ESF > Modernizace ŠVP spojená s rozvojem klíčových kompetencí > Realizace projektu pokračuje

Realizace projektu pokračuje

Sportovním gymnáziu v Plzni, Táborská 28 pokračuje intenzivně práce v souvislosti s projektem Modernizace ŠVP spojená s rozvojem klíčových kompetencí.

Supervizor projektu Mgr. Hana Svášková sestavila interní příručku, v níž jsou stanoveny postupy realizace a principy řízení projektu, klíčové aktivity, harmonogram plnění projektu a rozpočet projektu.

Koordinátor projektu PhDr. Olga Šimandlová zpracovala Interní metodickou příručku pro práci s žáky se specifickými poruchami učení na sportovním gymnáziu, kterou obdrží po recenzi školní psycholožky PhDr. Evy Šauerové všichni vyučující. Příručka vychází ze zkušeností z práce s žáky se specifickými poruchami učení na škole a pomůže vyučujícím na sportovním gymnáziu při nelehké práci s těmito žáky.

Finanční manažer pí. Jitka Vávrová, správce sítě Ing. Petr Vočadlo a supervizor projektu Mgr. Hana Svášková posoudili a vyhodnotili nabídky na nákup hardwaru ( po jednom PC, jednom dataprojektoru a třech noteboocích). Tento hardware bude k dispozici pedagogickým pracovníkům, kteří budou vytvářet výukové programy na podporu klíčových kompetencí souvisejících s modernizací práce s žáky se specifickými poruchami učení.

Projekt Modernizace ŠVP spojená s rozvojem klíčových kompetencí je podpořen Evropským strukturálním fondem a státním rozpočtem.

 

Mgr. Milena Majerová, ředitelka školy a manažer projektu