Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Gymnastický aerobik

Gymnastický aerobik

Veronika Kubecová ze sexty se ve dnech 6. - 10. října 2022 zúčastnila jednoho z největších prestižních mezinárodních závodů v gymnastickém aerobiku v bulharském Plovdivu, kam se jako česká juniorka nominovala. V konkurenci špičkových závodníků z 20 států předvedla Veronika skvělé výkony.

Velká gratulace patří za skvělý výkon v kategorii singlistek, kde se umístila v první třetině juniorských závodnic - na velmi pěkném 18. místě.

Obrovského úspěchu dosáhla se svými týmovými kolegyněmi v kategorii juniorského tria. Naprosto čisté provedení v kvalifikaci znamenalo postup do osmičlenného finále, kde se nakonec holky zařadily hned za světovou špičku a skončily na velmi pěkném 5. místě, což byl pro český gymnastický aerobik a českou výpravu nad očekávání skvělý výsledek.

Kategorii Aerobic Dance team, kterého je Veronika členkou, české juniorky ovládly a po zásluze si odvážejí nejvyšší ocenění od mezinárodních rozhodčích - pohár a zlaté medaile.