Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Jarní a letní příprava našich volejbalistek

Jarní a letní příprava našich volejbalistekPo dlouhé pauze, kdy jsme nemohli společně sportovat, se nám všechny hráčky vrátily s velkou chutí do volejbalu, což nás velmi potěšilo. Tréninkový režim měl jasný úkol postupně vrátit hráčkám ztracenou jistotu v jednotlivých činnostech. Od úplných základů se družstvo za relativně krátký čas propracovalo ke komplexnějším herním dějům. Jednotlivé drilly neustále doplňovaly průpravné hry, kterými jsme budovali soutěživost, emoční projevy a týmovou spolupráci.

V průběhu června nás čeká několik přípravných utkání s družstvy Brna a Prahy. Potřeba zápasové konfrontace s jinými týmy je veliká, protože herní deficit je u všech obrovský. Tomu se teď výrazně přizpůsobuje i tréninkový režim, který je výrazně jiný než v minulých sezonách.

Toto období zakončíme v pátek 25.6. dvěma zápasy s Olympem doma, pak již hráčky čeká zkrácené volnější období v červenci.

Celý tým se sejde v pondělí 26.7., kdy odstartujeme letní přípravu. Probíhat bude v Plzni v areálech Lokomotivy a sportovního gymnázia, na konci srpna se přesuneme na soustředění do Klatov.

Všem hráčkám a trenérskému týmu patří veliké poděkování za odvedenou práci v této nelehké době.

 

Jakub Brečka, trenér volejbalu