Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Krajský přebor v tenisu

Krajský přebor v tenisu

Tenistky ze SG vybojovaly cenné kovy na krajském přeboru žen ve dnech 17. – 19. 11. 2023. Darje Trinerové (3. A) nepřál los, jelikož se potkala už ve druhém kole s budoucí vítězkou celého turnaje. Ve čtyřhře se probojovala se svojí spoluhráčkou do semifinále, kde jim výhra unikla pouze o vlásek, a tak získala krásné 3. místo. Michaela Veselá (2. A) ve čtvrtfinále vyhrála vyrovnanou bitvu s bývalou žačkou SG a poté si již pohlídala cestu do finále, kde též nestačila na starší zkušenou hráčku. S Denisou Kurcovou (3. B) získaly stříbrné medaile ve čtyřhře.

Krajský přebor mužů v tenisu

Ve dnech 17. – 19. 11. 2023 proběhl rovněž krajský přebor mužů v tenisové hale v Dobřanech. Turnaje se zúčastnili 3 studenti SG. Nejlépe si vedl Jindřich Brill, který porazil ve finále Marka Pazderu 2:6, 7:5, 6:1, a tím se stal vítězem celého turnaje. Na třetím místě se umístil Lukáš Janoušek.