Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Medailové úspěchy z MČR

Medailové úspěchy z MČR

Nadějný tenista Matěj Fejka (sekunda) navázal na úspěšné podzimní výsledky a začíná se prosazovat i v kategorii starších žáků. Koncem ledna vyhrál turnaj „A“ starších žáků ve Frýdku-Místku ve čtyřhře. O měsíc později na halovém MČR starších žáků v Prostějově vybojoval výborné 3. místo ve čtyřhře. Dařilo se mu i na turnaji starších žáků Západočeského přeboru, kde čtyřhru vyhrál a ve dvouhře obsadil 2. místo.

Ve výsledkovém žebříčku ČR momentálně drží 3. místo v mladších žácích a 2. místo v pololetním žebříčku kategorie starších žáků (ročník 2009).

Také atletka Kristýna Záhořová (sekunda) se začíná prosazovat ve starších kategoriích svými výbornými výkony. Na halovém MČR starších žákyň obsadila 2. místo ve sprintu na 60 m v čase 7,81 s. V běhu na 150 dosáhla na bronzovou medaili časem 18,67 s.

V atletických výsledkových tabulkách ČR (ročník 09/10) Kristýna momentálně drží 1. místo v disciplínách 60 m (čas 7,79 s), 150 m (čas 18,67) a skoku dalekém (540 cm).