Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Naši žáci - atleti oceněni v anketě PKAS 2022

Naši žáci - atleti oceněni v anketě PKAS 2022V pátek 6. ledna 2023 se uskutečnilo ve společenském sále SOUE Plzeň vyhlášení ankety Atlet Plzeňského kraje 2022 pořádané Plzeňským krajským atletickým svazem za účasti hejtmana Plzeňského kraje p. Rudolfa Špotáka a jeho náměstků Ing. Vladimíra Kroce a p. Martina Záhoře. Slavnostního večera jsem se zúčastnila společně se svým zástupcem pro sportovní přípravu Mgr. Lukášem Lintimerem, trenéry atletiky a nominovanými žáky - atlety sportovního gymnázia.

1.jpg 2.jpg

Mezi vyhlášenými a oceněnými atlety byli naši žáci:  

kategorie Junioři

Petra Sičaková, 4. A

3. místo v anketě, reprezentantka ČR, mistryně republiky v hodu oštěpem
trenér Mgr. Ivan Hubáček

 

kategorie Dorost

Jan Škarban, 3. A

1 místo v anketě, 7. místo ME U18, 2. místo EYOF, 3x mistr ČR v 2000 m překážek, přespolní běh, 3000 m
trenéři p. Petr Konop, Mgr. Denisa Benešová

 

Viktorie Jánská, 1. A

2 místo v anketě, semifinalistka ME U18, 3. místo EYOF, 2x mistryně ČR v 100 m překážek, skok daleký
trenér Mgr. Jakub Ryba

 

kategorie Starší žactvo

Kristýna Záhořová, Tercie

2 místo v anketě, 2x mistryně ČR, 2x 1. místo LODM, v 60 m, 150 m, skok daleký, víceboj
trenérka Veronika Matulková

 

Blahopřeji našim atletům k ocenění za vynikající sportovní výkony a děkuji za reprezentaci školy, regionu a v mezinárodním měřítku České republiky. Všichni ze Sportovního gymnázia Plzeň máme radost z příkladných výsledků a nadále vytvářením kvalitních podmínek pro vzdělání a sport naše úspěšné sportovce (a to nejen atlety) podporujeme. 

 

Mgr. Milena Majerová, ředitelka školy