Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nejúspěšnější sportovci sportovního gymnázia v roce 2021

Nejúspěšnější sportovci sportovního gymnázia v roce 2021V úterý 14. prosince 2021 proběhlo v aule sportovního gymnázia již tradiční vyhlášení nejúspěšnějších sportovců školy za kalendářní rok 2021 pod záštitou hejtmanky Plzeňského kraje doc. PaedDr. Ilony Mauritzové, Ph.D.

Úvodem slavnostního vyhlášení ředitelka školy Mgr. Milena Majerová srdečně přivítala hosty a zároveň omluvila paní hejtmanku, která se nemohla z naléhavých pracovních důvodů zúčastnit. Jsme rádi, že pozvání také přijali JUDr. Jaroslava Havlíčková, vedoucí odboru školství, mládeže a sportu Krajského úřadu Plzeňského kraje, Mgr. Radka Trylčová, členka Zastupitelstva Plzeňského kraje a předsedkyně výboru pro životní prostředí, zemědělství a evropské záležitosti a Ing. Libor Picka, člen Zastupitelstva Plzeňského kraje, předseda výboru pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch a zároveň předseda školské rady našeho gymnázia.

1.jpg

Vítězkou letošního ročníku se stala judistka Anna Skalská (3.A), na druhém místě skončila maturantka atletka Linda Suchá a třetí pozici zaujala Kateřina Altmannová (Sexta), která se věnuje jachtingu a windsurfingu.

Dárky pro naše nejlepší sportovce školy připravila hejtmanka doc. PaedDr. Ilona Mauritzová, Ph.D ve spolupráci s JUDr. Jaroslavou Havlíčkovou, která je oceněným sportovcům předala. Nejúspěšnější sportovci také obdrželi z rukou ředitelky školy Mgr. Mileny Majerové knižní odměnu, kterou věnovalo Sdružení přátel SG Plzeň.

Celkovou výsledkovou listinu najdete zde. Případně si můžete prohlédnout další fotografie z této akce zde.

 

Mgr. Denisa Maxová