Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Povedená sezóna Valerie Dzurové

Povedená sezóna Valerie Dzurové

Atletka plzeňského klubu AK Škoda Plzeň se stala národní rekordmankou.

Ve dnech 18. a 19. června se v Ostravě konalo atletické MČR dorostu, kde Valerie zaběhla národní rekord a k tomu přidala mistrovský titul na 300 m překážek. Na úplném konci mistrovství byla členkou štafety na 4x 400 m, kde s děvčaty obsadila 2. místo.

Týden po tomto mistrovství reprezentovala ČR na mezistátním utkání, kde obsadila 4. místo na trati 400 m překážek a pomohla týmu České republiky k celkovému vítězství.

Poslední prázdninový víkend hostilo Brno mistrovství ČR do 22 let, kde Valerie pomohla k bronzovému úspěchu v dívčí štafetě 4x 400 m.

Mezi její další úspěchy se řadí 1. místo ve štafetě 4x 400 m mix na evropském poháru týmů ve španělském Castellónu, kde celkově klub AK Škoda Plzeň obsadil 3. místo.

Poslední závod mezi dorostenkami si Valerie  užila 25. září, když svému týmu pomohla k celkovému vítězství na MČR družstev dorostu na domácím stadionu v Plzni.

Dále v celé letní sezóně byla členkou plzeňského extraligového týmu dospělých, kde společně s plzeňskými atletkami obhájila titul extraligového prvenství a druhou příčku na MČR družstev mužů a žen.