Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Přebor ČR mladších a starších žáků

Přebor ČR mladších a starších žákůVe dnech 22. - 23. října proběhl v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi Přebor ČR mladších a starších žáků, ve kterém startovalo 368 mladších žáků ze 118 klubů a 280 starších žáků z 91 klubů.

1.jpg 2.jpg

Naši žáci podali ve velké konkurenci slušné výkony, nejblíže k medaili v kategorii starších žáků byl žák sekundy Jakub Šimsa, který v boji o ni prohrál v prodloužení. Žák téže třídy Václav Mašek obsadil v kategorii mladších žáků ve váze 42 kg 7. místo.

 

Adler cup, Frankfurt

V německém Frankfurtu se konal  ve dnech 29. - 30. 10. velký mezinárodní turnaj, kterého se zúčastnili žáci a dorostenci z 39 zemí.

Velmi pěkný výkon podal ve věkové kategorii U 16 třináctiletý Jakub Šimsa z našeho klubu Judo SG Plzeň, který v kategorii do 42 kg vybojoval 5. místo.

 

Jiří Dolejš, trenér SG