Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > První závody kulové sezony v Plzni

První závody kulové sezony v PlzniV neděli 21. dubna 2023 se konaly první kulové závody sezony Jarní soutěž Dukly a naši střelci se zúčastnili v dobré formě.

Bruno Albrecht si vedl nejlépe ze všech. Skončil na 5. místě v královské disciplíně 3*20 v kategorii dorostu a překonal svůj osobní rekord. Vleže se umístil na 6. místě. To jsou skvělé výsledky a slibují pro něj dobrou sezonu.

Adéla Zrůstová se umístila v disciplíně 3*20 ve sloučené kategorii ženy, juniorky na 8. místě a vleže na 5. místě. Její výkony byly velmi dobré a ukázaly, že je zdatnou střelkyní.

Lucka Machová se umístila na 11. místě v disciplíně SM 60 a v 3*20 na 12. místě. Její výkony byly slušné, ale trochu zaostaly za ostatními. Nicméně stále může být pyšná na své účasti v závodech.

Celkově jsou tyto výsledky pro naše střelce skvělým začátkem sezony. Je vidět, že jsou velmi zdatní a jsou připraveni na další závody. Ty se budou konat příští týden v podobě mezinárodních závodů GP of Liberation Pilsen 2023, kde nás budou reprezentovat všichni čtyři střelci našeho gymnázia.

Jsme rádi, že se naši střelci prezentují tak skvěle a budeme je podporovat i nadále. K úspěchům gratulujeme!

 

Kateřina Kolaříková, trenérka puškových disciplín