Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Skalská a Drdová jsou mistryněmi ČR družstev žen!

Skalská a Drdová jsou mistryněmi ČR družstev žen!Ženský tým Judo SG Plzeň se stal mistryněmi ČR v soutěži družstev.

Rozhodlo se o tom v neděli  20. listopadu v pražské sportovní hale na Folimance ve finálovém zápase v rámci společensko-sportovní akce Judo Show Cup vysílané také TV. Náš tým porazil Dayto Ryu Pardubice 3:2, a tak se podařilo obhájit mistrovský titul z loňského roku.

Matějčková,Drdová,Skalská, Polnická, Bodnárová, Paulusová, Trenér Šimsa.jpg Mistrovský tým Judo SG Plzeň.jpg

Náš tým startoval v sestavě 52 kg T. Bodnárová, 57 kg A. Polnická, 63 a 70 kg studentky sportovního gymnázia A. Skalská a S. Drdová, + 70 kg absolventky SG M. Paulusová      a A. Matějčková. Trenérem týmu byl R. Šimsa.

Zajímavostí je, že trenérem pardubického týmu byl absolvent našeho sportovního gymnázia M. Šaroch.

 

Jiří Dolejš, trenér juda