Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Střelecké úspěchy na MČR

Střelecké úspěchy na MČRO víkendu 24. - 25. 9. 2022 proběhlo na střelnici v Plzni Mistrovství ČR kulových zbraní, kde naši školu reprezentovali Lucie Machová, Bruno Albrecht a Adéla Šroubová.

Nejlépe si vedl Bruno Albrecht z 2. A. V dorostenecké kategorii v disciplíně SM 3*20 ran přispěl do týmu a společně skončili na 2. místě. Ve stejné kategorii, ale v jiné disciplíně, SM 60 ran vleže, v individuálním závodě si vystřílel 2. místo a společně s dalšími dorostenci z Dukly Plzeň se stali Mistři České Republiky. 

Lucie Machová v kategorii juniorky, v disciplíně SM 3*20 ran postoupila v základním závodě z 5. místa do finálového závodu, kde nakonec skončila na 6. místě.  V disciplíně SM 60 ran vleže skončila na krásném, i když pro sportovce nešťastném, 4. místě. Ve stejné disciplíně ale Lucie pomohla svým střeleckým kolegyním a v družstvu obsadily 3. místo.

Adéla Šroubová zakončila svoji vůbec první sezónu v polohovém závodě na 14. místě a ukázala, že je velký dříč a že v další sezóně se chce předvést na lepších příčkách.

Děkujeme za vzornou reprezentaci a gratulujeme k úspěchům!

 

Kateřina Kolaříková, trenérka puškových disciplín