Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Úspěchy střelců, které stihli v letních časech!

Úspěchy střelců, které stihli v letních časech!Začal nový školní rok a my se začínáme připravovat na novou sezonu. Pojďme se podívat na úspěchy střelců, které stihli v letních časech!

Začátek prázdnin jsme strávili na 1. kole českého poháru, kde se srovnávají střelci české reprezentace. Hned na začátku excelovala Adéla Zrůstová, která první den nastřílela svůj nový osobní rekord, v královské disciplíně, 1776 bodů, v základu skončila na 1. místě a ve finále se probojovala na krásné čtvrté místo. Určitě musíme zmínit to, že tento nástřel je za hranicí reprezentačního limitu v kategorii žen. Na juniorku je to dost slušné  Druhý den nebyl špatný a pokračovala v super nástřelu 1168 bodů a skončila na 3. místě! Ani Denisa Vadinská nezůstala pozadu. První den nastřílela 1150 bodů a přiblížila se k reprezentačnímu limit pro juniorky, který je 1154 bodů. Skončila na 15. místě. Druhý den Denisa Vadinská excelovala a nastřílela si svůj osobní rekord 1163 bodů, a splnila si reprezentační limit.  Do finále šla z 6. místa a nakonec skončila po finále pátá.

Na druhém kole českého poháru se dařilo Adéle Zrůstové v disciplíně VzPu 60 ran. Nastřílela krásný výsledek 624,4 a splnila reprezentační limit juniorek. Do finále šla z druhého místa a po finále se udržela na krásném třetím místě! V královské disciplíně 3*40 bohužel ani Denisa ani Adéla nenastříleli očekávající výsledky, a tak si to střádali na třetí kolo.

Třetí kolo se opět neslo ve znamení výborných výsledků. Adéla Zrůstová potvrdila svoje schopnosti v královské disciplíně a nastřílela úžasný výsledek 1172 bodů. Do finále šla z prvního místa a tam si ho také udržela! Vyhrála s obrovským náskokem 6. bodů! Denisa Vadinská také potvrdila svoje kvality a opět si střelila krásný výsledek 1156 bodů. Čímž potvrdila, že do juniorské reprezentace také patří!

Konec prázdnin jsme strávili na střelecko-kondičním soustředění v Plzni a seznámili jsme se s novou žákyní a střelkyní sportovního gymnázia Adélou Šroubovou. Nějaké dny jsme strávili na vodě a učili se na paddleboardu , také jsme si vyjeli na kole a nesmělo chybět samozřejmě střílení!

 

Do nového školního roku přeji hodně úspěchů!

Kateřina Kolaříková, trenérka sportovní třelby