Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Úspěšné MČR našich střelců

Úspěšné MČR našich střelcůUplynulý víkend 18. - 19. 3. 2023 proběhlo na střelnici v Plzni halové mistrovství ČR na 10 metrů.

V kategorii juniorky se nejlépe vedlo Adélce Zrůstové, která ve finále vybojovala 3. místo a zároveň v týmu se střeleckými kolegyněmi vyhrály titul mistryň ČR pro rok 2023. Ve finále se nám také objevila Lucka Machová, která skončila na 4. místě. Také Lucka doplnila družstvo, ve kterém skončila s titulem vicemistryně ČR. 

1.jpg

V kategorii starší dorostenky výborně střílela Adélka Šroubová, která se svým osobním rekordem vybojovala krásné 3. místo! Na novou sezonu už bude bojovat Adélka v kategorii juniorek, myslím, že se máme na co těšit! Také pro Bruna Albrechta to bylo poslední MČR v dorostenecké kategorii. Bohužel na medailové umístění to tentokrát u Bruna nebylo. Nervozita hrála na všechny struny, a proto Bruno bere 6. místo.

Pokud bychom zhodnotili tuto halovou sezonu, tak vůbec nebyla špatná. Účast na ME, osobní rekordy i cinkání medailí. Za mě povedená sezona. A teď už oprášit malorážku a hurá do další letní sezony.

 

Gratulujeme!

Kateřina Kolaříková, trenérka puškových disciplín