Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Úspěšní sportovci v sekundě

Úspěšní sportovci v sekunděBěhem prázdninových měsíců dosáhli někteří žáci třídy Sekundy výrazných sportovních úspěchů v kategorii mladších žáků a žákyň. Chtěla bych pochválit zmíněné žáky, že se jim výborně daří skloubit sportovní zájmy se školními povinnostmi a patří k nejlepším ve třídě. Nejlepší výsledky z republikových soutěží uvádím níže v přehledu. 

Matěj Fejka: tenis, MČR v Liberci 1. místo ve čtyřhře a 3. místo ve dvouhře, 1. místo ve dvouhře a 2. místo ve čtyřhře na turnaji kategorie A ve Znojmě;

Anna Zdeňková: tenis, MČR v Mostě čtvrtfinále, 3. místo na turnaji kategorie A v Mariánských Lázních a 2. místo ve čtyřhře na mezinárodním turnaji v Písku;

Matěj Kubias: triatlon, MČR 2021 v Račicích 1. místo;

Nela Marková: triatlon, MČR 2020 v Příbrami 1. místo, MČR 2021 v Račicích 2. místo;

Kristýna Záhořová: atletika, MČR 2021 ve víceboji 2. místo, drží 1. místo v republikových tabulkách ml. žákyň v běhu na 60 m a zároveň 2. místo v republikových tabulkách ml. žákyň ve skoku dalekém.

Jiří Jogl a Anička Šiková se svým florbalovým týmem FBŠ Gorily Plzeň obsadili opakovaně 1. místa na Gorila cupu v Plzni, Salming cupu v Praze a Tatran cupu v Praze.

 

Mgr. Hana Virtová, vyučující TV