Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Veronika Virtová v nominaci do reprezentačního celku U23

Veronika Virtová v nominaci do reprezentačního celku U23Nominaci do reprezentačního celku U23 si vybojovala i naše mladá, nadějná hráčka, Veronika Virtová.

Absolvovala všechny 3 červencové VT, kde sbírala zkušenosti od služebně starších spoluhráček. Jak tuhle zkušenost hodnotí? „Hodnotím jí jen kladně. Jak kolektiv, tak náplň tréninků byla skvělá a moc mě to bavilo“. Jak víme, oba trenéři ženské reprezentace jsou cizinci, jak si zvládala režim v angličtině? „Změna to byla dost velká, už jen proto, že někdy nechápu cvičení v češtině natož v angličtině. Ale trenéři mluvili lehkou angličtinou a když někdo něco nechápal, snažili se nám to vysvětlit jinak“. Podle všeho, zanechala Veronika dobrý dojem, protože si vysloužila nominaci na VT reprezentačního družstva žen. „Popravdě, stále tomu nemůžu uvěřit, ale jsem moc vděčná a doufám, že se tam přiučím mnoho dalších věcí“.

 foto RD U23.jpg

A co si o tom všem myslí trenér? „Mám z toho obrovskou radost. Zaslouží si to. Verča je volejbalu oddaná. Věřím, že možnost trénovat s RD U23 a následně i s RD žen, pro ni bude jednak zadostučinění a jednak velká motivace do další práce. Ze zkušeností, které teď nasbírala, může dál růst a rozvíjet se. Následně tyto zkušenosti předat svým spoluhráčkám v Plzni, kde tenhle „velký volejbal“ zatím žádná z nich nezkusila

 

Jakub Brečka, trenér volejbalu na SG