Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Volejbalistky U18 na vítězné vlně v Českém poháru U20

Volejbalistky U18 na vítězné vlně v Českém poháru U20Předposlední turnaj Českého poháru U20 se odehrál opět v hale Slavie Hradec Králové  (16. - 17. 3. 2024). Osmičku pro tento turnaj tvořily týmy Nový Bor, Česká Třebová, Lanškroun, Vsetín, Náchod, Červený Kostelec a Jablonec nad Nisou. Přestože nás sužovala zranění a nemoci několika hráček (Kovandová, Steinbergerová, Vávrová, Černá Š. v průběhu turnaje), tak nám opět skvěle vypomohly „Joli“ Paruchová s „Maky“ Markovou.

Kadetky_ČPU20_vitězná z Hradce Králové_16.-17.3.2024.jpg

Na začátku turnaje jsme si nastavili jasný cíl, a to postup do první osmičky. Od prvního utkání s Novým Borem holky hrály velmi koncentrovaně, odvážně a sebevědomě. V sobotu jsme první tři utkání vyhráli opravdu s přehledem. Večerní utkání s družstvem Vsetína nás prověřilo více, ale klíčový třetí set holky odehrály s jistotou. V neděli jsme, i po prostřídání sestavy zejména na postu blokařek, vyhráli všechna utkání. Celý víkend holky udržely kvalitní a účinný servis. V průběhu turnaje holky ani na chvíli nepolevily a zejména Emma Balášová, která odehrála celý víkend bez střídání, prokázaly svou vzestupnou kvalitu. Turnaj jsme bez ztráty „kytičky“ vyhráli a s chutí se připravíme na první osmičku v závěrečném turnaji Českého poháru.

Hráčky sportovního gymnázia:
Votýpková E., Balášová E., Nekolová M., Horová N., Černá Š., Schneider J., Machová A.

 

Turnaje se zúčastnily:
Pacholíčková A., Vladařová A., Balášová E., Černá Š., Machová A., Nekolová M., Schneider J., Ciprová L., Horová N., Votýpková E., Marková M., Paruchová J.

 

Výsledky:
Plzeň – Nový Bor 2:0
Plzeň – Česká Třebová 2:0
Plzeň – Lanškroun 2:0
Plzeň – Vsetín 2:1
Plzeň – Náchod 2:0
Plzeň – Červený Kostelec 2:0
Plzeň – Jablonec nad Nisou 2:0