Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Výborné sportovní výsledky ve kvartě

Výborné sportovní výsledky ve kvartě

V nedávné době dosáhlo mnoho žáků kvarty výborných sportovních výsledků.

Viktorie Hejlová se zúčastnila Mistrovství Evropy v Agenu (Francie) ve sportovním aerobiku. S týmem (trio) vybojovala krásné 3. místo v kategorii ženy 14-16 let. Na předchozím mistrovství ČR se umístila s triem na 2. místě a v jednotlivcích obsadila 6. místo.

Také plavci z kvarty se probojovali na Mistrovství ČR v Prostějově, které se konalo 11. - 12. prosince. Johanka Šimsová vybojovala titul mistryně ČR na trati 100 m prsa. Další tři medaile přivezla ze závodů štafet: 4x 50 m VZ žačky - 2. místo,  4x 50 m PZ žačky - 3. místo, 4x 50 m PZ mix - 3. místo. Dominik Suchý přivezl bronzovou medaili ze závodu na 200 m prsa. Další medaili přidal ve smíšené štafetě 4x 50 m PZ. Sára Klapáčová měla medailová umístění ve štafetách společně s Johankou a Dominikem.