Úvod > Aktuality

Aktuality

Štítky:

Medaile v sekundě A

Martin Bisek vybojoval s týmem AK Škoda 1. místo v atletických závodech družstev mladších žáků na Přeboru Plzeňského a Karlovarského kraje.

Více

Publikováno 17. 9. 2020 13:27

Turnaj v Lovosicích

Ve dnech 4. - 6. 9. 2020 se s týmem starších žáků Talent Plzeň zúčastnil Jan Baumkruk ze Sekundy A házenkářského turnaje v Lovosicích.

Více

Publikováno 10. 9. 2020 15:57

Sekunda A v létě

Jan Baumruk  se stal mistrem ČR v národní házené ml. žáků. Současně byl vyhlášen nejlepším útočníkem a střelcem.

Více

Publikováno 4. 9. 2020 17:11

Tenis

Marina Pechová z kvarty vybojovala v letních měsících čtyři první místa na tenisových turnajích starších žákyň kategorie „C“.

Více

Publikováno 4. 9. 2020 17:12

Atletické závody

Anežka Králová z kvarty vybojovala v červenci 1. místo ve skoku do dálky na závodech AKM, když skočila 488 cm.

Více

Publikováno 4. 9. 2020 11:56

Úspěch Kamily Peštové

Velkého sportovního úspěchu v běhu na lyžích dosáhla žákyně třídy Sekunda Sportovního gymnázia Plzeň.

Více

Publikováno 26. 3. 2020 10:43

II. ročník - Memoriál Ing. Vladimíra Beneše

Judoclub Plzeň uspořádal 22. 2. 2020 pod záštitou I. náměstka primátora města Plzně pana Mgr. Romana Zarzyckého druhý ročník Memoriálu Ing. Vladimíra Beneše. Vynikající zázemí pro turnaj poskytla paní ředitelka školy Mgr. Milena Majerová.

Alpské lyžování

Jan Voves z tercie prožívá úspěšnou sezonu. V letošním roce postoupil do kategorie U 16 a patří v ní k nejmladším. Přesto si vede velice zdatně, na čemž má jistě zásluhu hostování v jednom z nejlepších českých lyžařských týmů „Racing team Záhrobský“.