Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Informace o škole > Projekty > EU, ESF > Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu > Návrh dalšího postupu při naplňování klíčové aktivity č. 4 a č. 6

Návrh dalšího postupu při naplňování klíčové aktivity č. 4 a č. 6

Dne 3. 11. 2010 se sešel tým zpracovatelů projektu Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR s manažerkou projektu Mgr. Majerovou, se supervizorem projektu Mgr. Sváškovou a s pracovníkem informačních technologií Ing. Vočadlem. Celému pracovnímu týmu byl nastíněn plán na další období plnění klíčové aktivity č. 4 a klíčové aktivity č. 6.

Garanti pro jednotlivé oblasti předmětů (český jazyk a literatura, cizí jazyky, matematika, občanský a společenskovědní základ, přírodovědný základ a informatika) projednají se svými členy postup a harmonogram ověřování již vytvořených výukových prezentací nebo pracovních listů a zajistí prezenční listiny z ověřování nových produktů projektu s podpisy podpořených osob. Někteří zpracovatelé budou pokračovat v inovaci prezentací nebo v tvorbě nových výukových prezentací. Na schůzkách garanti také projednají sestavování databáze nestandardizovaných didaktických testů, a to vlastních, nově zpracovaných testových úloh a jejich umístění na lokální počítačové síti školy.

Pracovník IT Ing. Vočadlo nabídl zpracovatelům projektu možnosti konzultací před vkládáním testových úloh. Supervizor projektu Mgr. Svášková vyzvala zpracovatele projektu k sepsání nových pracovních smluv, pokud je ještě nemají uzavřené v souvislosti s tvorbou produktů projektu.

 

Mgr. Milena Majerová,
hlavní manažer projektu

 

esf_velke_komplet.jpgTENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY