Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Informace o škole > Projekty > EU, ESF > Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu > Peníze z ESF zkvalitňují další vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti ICT

Peníze z ESF zkvalitňují další vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti ICT

Díky podpoře projektu Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu z operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, který je spolufinancován ESF a státním rozpočtem ČR, si mohou učitelé - zpracovatelé projektu obohatit své vzdělání v oblasti ICT přímo v naší učebně výpočetní techniky na vzdělávacích seminářích. Prioritou seminářů je orientace na prohloubení již dříve získaných znalostí v oblasti ICT.

Fundovaní lektoři v oblasti ICT z akreditované firmy seznámili vyučující s novými verzemi počítačových programů, a tak se prohloubily jejich kompetence v uživatelském ovládání programů. Všechny získané znalosti učitelé uplatní při přípravě žáků k nové maturitní zkoušce.

Vzdělávací semináře probíhaly v měsíci květnu a červnu 2010, a to na téma ZONER PHOTO STUDIO 11, PowerPoint 2007 - pro pokročilé a Microsoft Office Word 2007 - pro pokročilé. Semináře se setkaly u našich vyučujících s velkým ohlasem. Při seminářích byl rovněž vytvořen prostor pro vzájemné konzultace s odbornými lektory a pro vzájemnou výměnu zkušeností. Další vzdělávací semináře jsou naplánované na příští školní rok 2010/2011.

 

Mgr. Milena Majerová, hlavní manažer projektu

 

esf_velke_komplet.jpgTENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY