Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Informace o škole > Projekty > EU, ESF > Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu > První konkrétní výstupy projektu

První konkrétní výstupy projektu

Tři konkrétní výukové prezentace z projektu Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR, se už na Sportovním gymnáziu, Plzeň, Táborská 28 začaly ověřovat.

Jako první spustil ověřování nově vytvořené výukové prezentace s názvem Biochemie s žáky 4. ročníků v hodinách chemie Mgr. Jiří Siegr. Pak následovala prezentace vytvořená PaedDr. Hanou Kůstovou také pro žáky 4. ročníků na téma Statistika ověřovaná v hodinách matematiky. Dalším předmětem, který se určitě stane pro žáky zajímavějším díky vytvořenému výukovému materiálu, je zeměpis. Výuková prezentace nazvaná Stavba Země je ověřována PaedDr. Alenou Vondráčkovou s žáky 3. ročníků, s žáky 2. ročníků probíhá ověřování prezentace věnované Společenství nezávislých států.

Vytvořené výukové programy jsou vždy souběžně ověřovány ve všech paralelních třídách daného ročníku čtyřletého gymnázia a v odpovídajících ročnících osmiletého gymnázia.

 

Mgr. Milena Majerová, hlavní manažer projektu

 

esf_velke_komplet.jpgTENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY