Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Informace o škole > Projekty > EU, ESF > Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu > Tisková zpráva z Výstupní konference

Tisková zpráva z Výstupní konference

Dne 15. 6. 2011 jsme na sportovním gymnáziu uspořádali výstupní konferenci k projektu „Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu“, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

Na výstupní konferenci vyučující - zpracovatelé projektu konkrétně prezentovali své produkty. Na interaktivní tabuli jsme nejprve zhlédli metodický materiál pro práci s nestandardizovanými testy a praktické využití počítačového programu pro práci s vlastními, nově vytvořenými nestandardizovanými testy. Poté vystoupili zástupci zpracovatelů za jednotlivé oblasti předmětů, a to za oblast český jazyk a literatura, cizí jazyky, matematika, občanský a společenskovědní základ, přírodovědný základ a informatika.

V průběhu výstupní konference jsme měli možnost seznámit se s náhledem do mnoha výukových prezentací, které vyučující - zpracovatelé projektu úspěšně ověřují ve svých hodinách. Výukové prezentace a další výstupy projektu „Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu“napomáhají ke kvalitnější a modernější přípravě žáků na novou podobu maturitní zkoušky a k dalšímu studiu na vysoké škole.

Výstupní konference byla velmi zajímavá pro všechny zúčastněné. Závěr konference byl zpestřen hudebním vystoupením našich žáků.

 

Mgr. Milena Majerová,
hlavní manažer projektu

 

esf_velke_komplet.jpgTENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY