Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Informace o škole > Projekty > EU, ESF > Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu > Ukončení klíčové aktivity č. 6 Tvorba výukových prezentací a výukových materiálů

Ukončení klíčové aktivity č. 6 Tvorba výukových prezentací a výukových materiálů

V měsíci březnu 2011 bylo ukončeno zpracování výukových prezentací a výukových materiálů v rámci plnění klíčové aktivity č. 6 projektu „Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu“. Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

Klíčová aktivita č. 6 však probíhá i nadále, neboť zpracovatelé ověřují své vlastní, nově vytvořené výukové prezentace při výuce v paralelních třídách a inovují prezentace, ale i ověřovací úkoly (kontrolní otázky, pracovní listy) v souladu s požadavky reformy maturitní zkoušky.

Výukové prezentace a výukové materiály využívají pedagogičtí pracovníci a žáci školy ve výchovně vzdělávacím procesu a také k samostudiu.

Výstupy klíčové aktivity č. 6 prohloubily zájem žáků o práci s moderní počítačovou technikou. Žáci poznávají, že využívání nových komunikačních služeb při učení je jedním ze způsobů, jak si mohou usnadnit učební činnosti ve škole i při domácí přípravě.

 

Mgr. Milena Majerová,
hlavní manažerka projektu

 

esf_velke_komplet.jpgTENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY