Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Informace o škole > Projekty > EU, ESF > Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu > Úspěšně zakončena klíčová aktivita 1 projektu: Gymnázium – vstupní brána na vysokou školu

Úspěšně zakončena klíčová aktivita 1 projektu: Gymnázium – vstupní brána na vysokou školu

Díky nákupu potřebného materiálu jsme na našem gymnáziu vybavili učebnu výpočetní techniky kvalitními počítači. Na těchto počítačích bude probíhat efektivnější výuka v grafických a kancelářských programech. Učebnu výpočetní techniky lze využívat v rámci výuky, ale také pro osobní vzdělávání pedagogických pracovníků.

Potřebným materiálem z projektu jsme dále nově vybavili jednu stávající učebnu moderní didaktickou technikou - dataprojektorem, interaktivní tabulí a vizualizérem. V této odborné učebně máme možnost ověřovat výstupy projektu. Pomocí vizualizéru mohou vyučující přímo zobrazit obrázky z učebnice a jiné učební pomůcky. Díky interaktivní tabuli lze zapojit žáky přímo do vyučovacího procesu, učitelé si mohou připravit vlastní výukové materiály s vazbou na žáky. Pomocí datového projektoru je možno zobrazit mimo jiné nestandardní výukový materiál, např. filmové pasáže. V budoucnu plánujeme ozvučení této odborné učebny, aby mohla být využívána také pro poslech audionahrávek v cizím jazyce apod.

 

Mgr. Milena Majerová,
hlavní manažer projektu

 

esf_velke_komplet.jpgTENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY