Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Informace o škole > Projekty > EU, ESF > Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu > Výtah z monitorovací zprávy číslo 5 za období duben - červen 2010

Výtah z monitorovací zprávy číslo 5 za období duben - červen 2010

V období duben - červen 2010 jsme naplnili klíčovou aktivitu číslo 1. Vytvořili jsme materiálně technické podmínky pro zefektivnění práce managementu a zpracovatelů projektu. V tomto období byla také doručena dodávka I-cvičení Smart Board k interaktivním učebnicím, jejichž využíváním dochází k dalšímu zkvalitnění výuky aplikací moderních výukových metod.

Díky realizaci klíčové aktivity č. 2 se zvýšily kompetence vyučujících - zpracovatelů projektu, neboť absolvovali školení v programu Zoner Photo Studio 11a vzdělávací semináře na téma MS PowerPoint 2007 a Microsoft Office Word 2007.

V období duben - červen 2010 jsme pokračovali v plnění klíčové aktivity č. 3. Pracovník IT dolaďoval vytvářený počítačový program pro zadávání a vyhodnocování nestandardizovaných didaktických testů, které připravují vyučující - zpracovatelé projektu.

Vyučující - zpracovatelé projektu v průběhu monitorovacího období vytvořili také nové výukové prezentace, výukové materiály a pracovní listy v aplikaci Microsoft Office PowerPoint a Microsoft Office Word: „Anorganická chemie“, „Reálie německy mluvících zemí“, „Elektrické jevy“, „Fyzika atomového obalu“, „Reálie španělsky mluvících zemí: Město Mexiko“. Těmito výstupy klíčové aktivity se u žáků prohlubuje zájem o práci s moderní počítačovou technikou.

V publicitě projektu jsme v monitorovacím období duben - červen 2010 vycházeli z plánu publicity. Informovali jsme zaměstnance a žáky sportovního gymnázia, partnerskou školu Hauptschule Zwiesel, ale i širokou veřejnost o probíhajících aktivitách v rámci projektu.

 

Mgr. Milena Majerová, hlavní manažer projektu

 

esf_velke_komplet.jpgTENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY