Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Informace o škole > Projekty > EU, ESF > Gymnázium - vstupní brána na vysokou školu > Vyučující ověřují výukové programy

Vyučující ověřují výukové programy

Začátkem prosince 2009 v rámci projektu Gymnázium – vstupní brána na vysokou školu, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR, byly dokončeny další výukové programy v aplikacích Microsoft Office Word a PowerPoint. Vyučující je neprodleně začali ověřovat ve výuce žáků.

Výukový program „Asertivita“ je ověřován při výuce základů společenských věd ve 2. ročnících a sextě Mgr. J. Mazalovou, program „Statistika“ je ověřován při výuce matematiky ve 4. ročnících a oktávě Mgr. H. Sváškovou a PaedDr. H. Kůstovou. Při výuce zeměpisu je ověřován PaedDr. A. Vondráčkovou a PaedDr. J. Benešovou ve 2. ročnících a sextě výukový program „Společenství nezávislých států“ a ve 3. ročnících a septimě program „Stavba Země“. V hodinách češtiny je PhDr. O. Šimandlovou, PhDr. Z. Hůlovou, Mgr. J. Šlajsovou a Mgr. D. Maxovou ověřován v 1. ročnících a kvintě výukový program „Knihovny - veřejná střediska informací“ a ve 3. ročnících a septimě program „Úvaha a útvary s úvahovým postupem“.

 

Mgr. Milena Majerová,
hlavní manažer projektu

 

esf_velke_komplet.jpgTENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY