Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Extraligový turnaj U18 ve Střešovicích

Extraligový turnaj U18 ve Střešovicích

Předposlední letošní extraligový turnaj se odehrál v pražských Střešovicích (2. - 3. 3. 2024). Po delší pauze jsme se tedy opět střetli s Tatranem Střešovice, Přerovem, a Vysočinou.

V sobotu jsme první utkání rozehráli s domácím Tatranem. Utkání bylo vždy vyrovnané do poloviny setu. Kromě druhého vyhraného setu, kde jsme udrželi standard na útoku, jsme v dalších setech nezvládli příjem podání a ani mezihru. Ve druhém utkání s Vysočinou jsme byli od začátku velmi nepřesní a nekoncentrovaní. Opět nás srážel slabý příjem podání. Kromě třetího setu, kde jsme si díky kvalitnímu servisu vytvořili náskok 20:15, jsme v ostatních činnostech zaostávali. V neděli jsme nastoupili proti Přerovu a konečně po dlouhé době zvítězili 3:0. Vydrželi jsme celé utkání kvalitně podávat a přidali i jistější útok. Z celého turnaje je pozitivní zpráva, že se nám daří razantně podávat s minimem chyb. Do posledního dubnového turnaje půjdeme s chutí urvat tři vítězství!