Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Závěrečné kolo extraligy U22

Závěrečné kolo extraligy U22

Volejbal Plzeň – VK Lvi Praha 3:1 (23:25, 25:21, 25:23, 25:20)

Díky neúčasti Šternberku v posledním turnaji jsme odjížděli odehrát pouze jedno utkání proti domácím Lvům Praha. Vývoj zápasu jsme měli víceméně pod kontrolou vyjma koncovky prvního setu. Soupeře jsme předčili především v obraně na síti a na servisu. Celkově jsme ale byli v útoku bezzubí, nedokázali jsme si vybrat vhodné směry a celkově nám v této činnosti chyběl důraz.

David Konečný (trenér): S pražským družstvem jsme se letos už dvakrát vítězně potkali, věděli jsme tedy, co od soupeře čekat. Ze začátku nám nefungovala obrana jak na síti, tak v poli. Jsem rád za zapojení hráček, které zatím tolik příležitostí nedostaly. Nebyli jsme sice moc důrazní v útoku, často nám však soupeřky pomohly vlastními chybami. Celkově jsem spokojený s vítězstvím v posledním utkání letošní extraligy U22.

Julie Blasczyková (kapitánka): Březnový - a bohužel také poslední turnaj extraligy U22 - se konal v Praze. Kvůli nepřítomnosti Šternberku jsme odehráli jen jeden zápas, a to byl zápas s domácím týmem Lvi Praha. Do zápasu jsme nevstoupili úplně šťastně a naší nepozorností a nedůrazností jsme prohráli první set. V dalších setech se zlepšil náš důraz na útoku a na servisu. Zápas jsme dokázali vyhrát 3:1.

Hráčky SG: Julie Blasczyková, Claudie Chrastinová, Adriana Šlajerová, Michaela Černá, Markéta Beranová, Sofie Páv, Kateřina Šulistová, Emma Theierová, Veronika Vítová.