Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Mistrovský titul pro judistku Annu Skalskou!

Mistrovský titul pro judistku Annu Skalskou!

Anička Skalská je letošní bronzovou medailistkou z dorosteneckého mistrovství Evropy. Svou vysokou výkonnost dokázala i při svém premiérovém startu na Mistrovství ČR v kategorii žen. Po vynikajícím výkonu vybojovala v hmotnostní kategorii do 63 kg mistrovský titul!

Ve finálovém zápase zvítězila nad českou reprezentantkou Kulikovou před časovým limitem. Totéž se Aničce podařilo ve všech předešlých zápasech mistrovského turnaje.

Druhý mistrovský titul získala pro Judo SG Plzeň absolventka našeho gymnázia Alice Matějčková.

Junioři Maxim Galin a Marek Palacký se v mužské kategorii umístili na slušných 9. místech.

Na mistrovství ČR seniorů, konaném 2. října v Olomouci, startovalo 124 nejlepších českých judistů z 34 klubů. Ve výsledkovém hodnocení klubů skončil náš klub Judo SG Plzeň celkově na velmi pěkném 4. místě.