Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Naši žáci v umělecké soutěži na téma Světlo uspěli

Naši žáci v umělecké soutěži na téma Světlo uspěliŽáci Adéla Baranová a Štěpán Vodrážka z kvarty B reprezentují naši školu svými obrazy na výstavě nejlepších prací z umělecké soutěže Světlo. Soutěž pořádá Gymnázium Františka Křižíka a základní škola, s.r.o. Plzeň pod záštitou Města Plzně pro všechny základní, střední a umělecké školy Plzeňského kraje.

1.jpg 2.jpg

Výstava je instalována v příjemném prostoru atria gymnázia GFK a je volně přístupná ve všední dny od 10.00 h do 17.00 h až do konce června a potom ještě celé září a říjen.

 

Mgr. Romana Štajerová, vyučující Vv