Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Prázdniny střelců v duchu závodění

Prázdniny střelců v duchu závoděníUplynulé letní prázdniny se nesly pro naše střelce v duchu závodů a krátkodobých střelecko- kondičních soustředění.

Nejlépe si vedla Adélka Šroubová, která se 13. 8. zúčastnila 3. kola letní Duklácké mládežnické ligy, kde obsadila 1. místo s nástřelem 553 bodů v olympijské disciplíně SM 3x20. Tato soutěž byla tříkolová a do celkového hodnocení se započítaly dva nejlepší výsledky, kdy v předešlém kole také zvítězila. Díky tomu se stala absolutním vítězem v disciplíně SM 3x20 a zároveň v této disciplíně získala ocenění za nejvyšší nastřelený výkon.  

1.jpg

U Adélky ještě zůstaneme, jelikož střílela 20. 8. na Českém poháru mládeže a v disciplíně VzPu 40 ran na 10 metrů a obsadila 3. místo. Díky tomu se nominovala do finále ČPM, které se koná 8. - 10. 9. 2023.

Vyzdvihnout musíme také Bruna Albrechta, který se zúčastnil 4. kola Západočeské ligy a v neolympijské disciplíně SM 60 ran a 50 metrů s nástřelem 585b. obsadil 1. místo. Dále se zúčastnil, ač věkem dorostenec, Českého poháru - Kontrolního závodu reprezentace, kde své střelecké schopnosti měřil s českou reprezentací a slušně juniorům šlapal na paty.

Začátek školního roku se dál ponese v duchu závodů. Ve dnech 8. - 10. 9. nás čeká finále KZR a ČPM. Poté 16. 9. Pohár Svornosti a následující víkend 22. - 24. 9. vrcholná soutěž MČR kulových zbraní.

Gratulujeme a do dalších závodů pevnou ruku a přesnou mušku!

 

Kateřina Kolaříková, trenérka puškových disciplín