Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Volejbalistky U18 odehrály turnaj Českého poháru U20 v Chodově

Volejbalistky U18 odehrály turnaj Českého poháru U20 v ChodověTřetí díl Českého poháru U20 se odehrál v Chodově u Karlových Varů (24. - 25. 2. 2024). Ve skvěle připraveném prostředí chodovské haly se potkaly týmy první osmičky i s naší účastí, a to BVC Chodov, Prostějov, Ústí nad Labem, Jirkov, Jičín, Meteor Praha a Náchod.

V sobotu jsme odehráli čtyři utkání, ve kterých holky předváděly velmi dobrý volejbal a držely se soupeři krok ve všech herních činnostech. V utkáních s Prostějovem a Jičínem rozhodoval tie-break, kde jsme vždy vytvořili oproti soupeřům více nevynucených chyb. Bohužel ani v neděli jsme se vítězství nedočkali, ačkoli jsme si slibné náskoky v jednotlivých setech nechali protéct mezi prsty. Velké množství nevynucených chyb a někdy i málo odhodlanosti se poprat o výsledek nám nedovolilo odvézt si vítězství. Celý turnaj nás zdobilo kvalitní podání s minimem chyb, za což jsem rád. Musíme pracovat dál a naučit se vítězit!

1.jpg

Hráčky sportovního gymnázia:
Vávrová L., Votýpková E., Machová A., Balášová E., Nekolová M., Schneider J., Horová N., Černá Š.

 

Turnaje se zúčastnily:
Pacholíčková A., Kremláčková A., Balášová E., Steinbergerová A., Černá Š., Kovandová K., Machová A., Nekolová M., Schneider J., Vávrová L., Ciprová L., Horová N., Votýpková E., Marková M.

 

Výsledky:
Plzeň – Ústí nad Labem 0:2
Plzeň – Prostějov 1:2
Plzeň – Chodov 0:2
Plzeň – Jičín 1:2
Plzeň – Meteor Praha 0:2
Plzeň – Náchod 0:2
Plzeň – Jirkov 0:2

 

Mgr. Jindřich Pavlík, trenér