Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Žáci sportovního gymnázia již naplno v nové atletické hale

Žáci sportovního gymnázia již naplno v nové atletické haleNaši sportovci po jarním seznamovacím provozu již naplno využívají své novotou vonící atletické sportoviště. Atleti se svými trenéry mohou pro nadcházející podzimní přípravu využívat dvakrát denně stometrovou sprintérskou šestidráhu, sektory pro skok daleký, skok vysoký i tyčkařský sektor a v neposlední řadě sektor pro nácvik hodu diskem a vrhu koulí.

Nové sportoviště však rádi ke kondiční atletické přípravě navštěvují i naše další tréninkové skupiny judistů, tenistů či volejbalistek a také všichni ostatní sportovci ze tříd B a víceletého gymnázia v rámci hodin tělesné výchovy.

Trenéři i žáci si rovněž pochvalují nové možnosti regenerace v krásných saunách, které jsou po odpoledních trénincích prakticky denně v permanenci.

Zájem o využívání sportoviště je veliký a po ukončení školních aktivit bude od října každý den do večerních hodin sloužit potřebám atletických klubů, například AK Škody Plzeň a TJ Sokola SG Plzeň-Petřín.

V zimní halové atletické sezóně se již plánuje také víkendové využití pro atletické soutěže.
My, sportovci, věříme, že se tyto skvělé podmínky, kterými nově disponujeme jen díky pochopení a především investici Plzeňského kraje, projeví krásnými sportovními výkony třeba hned v příští sezóně!

 

Mgr. Lukáš Lintimer, zástupce ředitelky pro sportovní přípravu