Úvod > Aktuality

Aktuality

Štítky:

Úspěch závodnic ve sportovním aerobiku

Ve dnech 8.4.-9.4. 2019 se konal mezinárodní závod ve sportovním aerobiku a fitness ve Švýcarsku  - Swiss open fitness Championships. Krásné 4. místo v náročné konkurenci vybojovala žákyně primy Viktorie Hejlová.

Více

Publikováno 26. 4. 2019 11:38

Vítězství v juniorském maratonu

Dne 9. 4. jsme se zúčastnili semifinálového kola Juniorského maratonu pro Plzeňský kraj.

Více

Publikováno 24. 4. 2019 16:45

Sportovní úspěchy žáků sexty

Skončila zimní sezóna a všichni 3 běžkaři ze sexty bilancovali svoje lyžařské výsledky.

Více

Publikováno 9. 4. 2019 16:02

Vždy jsem chtěla být atletkou

Atletka Linda Suchá z plzeňské Škodovky má za sebou skvělou sezónu.

Více

Publikováno 9. 4. 2019 13:23

Kadetky potvrdily svoji formu ve třetím finálovém turnaji

Ve dnech 23.-24.4.2019 jsme se utkaly na domácí půdě se třemi nejlepšími týmy Extraligy kadetek. Výhoda domácího prostředí byla na naší straně a po třech vítězstvích nad KP Brnem, Olympem Praha a Duklou Liberec jsme se radovaly z celkového vítězství po posledním kole druhé části soutěže.

Více

Publikováno 9. 4. 2019 12:38

3. místo v extralize juniorů

M. Kolda ze 4. B, M. Lokajíček z oktávy, L. Pilc z 3. B, A. Rohla ze sexty, V. Kremláček a T. Pánek z kvinty vybojovali bronzovou medaili v extralize juniorů v LH s týmem HC Škoda Plzeň.

Více

Publikováno 9. 4. 2019 11:40

Nejlepší sportovci města Plzně 2018 - žáci SG

V obřadní síni plzeňské radnice byla odtajněna jména nejlepších plzeňských sportovců roku 2018 v kategoriích žactva a dorostu. Sportovcem Plzně 2018 v kategorii dorostu se stal tenista Jonáš Forejtek. Vyhlášení prestižní ankety připravila Nadace sportující mládeže ve spolupráci s městem Plzeň.

Více

Publikováno 5. 4. 2019 14:19

Martin Kočandrle má bronz z MČR

Dobrá taktika, chyba, sjíždění soupeřů... a pak medaile na krku – tak vypadá úspěch z pohledu velkého borce.

Více

Publikováno 5. 4. 2019 14:23

Český pohár Jablonec

Během víkendu 16. – 17. 3. se početná výprava plzeňských závodníků vypravila do Jablonce na další turnaj ze série Český pohár. Turnaje se během dvou dnů účastnilo přes 1200 závodníků z celé republiky včetně zahraničních účastníků.

Více

Publikováno 5. 4. 2019 14:10

Evropský pohár dorostenek

Anička Skalská se zúčastnila v chorvatském Záhřebu Evropského poháru dorostenek a dorostenců. Na takto velké akci startovala vůbec poprvé a obsadila vynikající 7. místo. V prvním kole porazila budoucí studentka Sportovního gymnázia v Plzni Polku Glubiakovou.