Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Adéla Zrůstová bude startovat na ME v Tallinnu!

Adéla Zrůstová bude startovat na ME v Tallinnu!Na základě výsledků se naše studentka maturitního ročníku Adéla Zrůstová nominovala na ME ve střelbě ze vzduchových zbraní, které bude na začátku března v Tallinnu.

Závodů, které se počítaly do nominačního systému, bylo hodně! Nejdříve bojovala v „ONO“ (Otevřené nominační období), kde musela nasbírat minimální počet bodů. Poté postoupila do „UNO“ (Uzavřené nominační období). Rozhodnuto bylo až v uplynulém víkendu, kdy se konaly mezinárodní závody na naší plzeňské střelnici GP Pilsen. Tam se Adélce nedařilo úplně tak, jak chtěla. Ale i přesto padl verdikt! Bude doplňovat družstvo juniorek. A tak držme palce jak do individuálního závodu, tak i do toho týmového.

1.jpg

Na těchto uplynulých závodech GP Pilsen startoval také Bruno Albrecht, který až doteď střílel v kategorii dorost. Na tyto závody jsme ho „postaršili“ a vyplatilo se. Oba dva dny si nastřílel svoje osobní rekordy a šlapal na paty zkušeným juniorům. Bruno byl také napsaný jako náhradník na letošní EYL (Evropskou ligu mládeže). Myslím, že díky těmto dvou výsledkům hodně zamíchal kartami a uvidíme, zda nakonec to nebude on, který bude startovat ve Španělsku na EYLu.

Gratulujeme a do dalších závodů pevnou ruku a dobrou mušku!

 

Kateřina Kolaříková, trenérka puškových disciplín