Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Extraligový turnaj U18 v Přerově

Extraligový turnaj U18 v Přerově

Čtvrtý extraligový turnaj kadetek se konal v termínu 25. - 26. 11. 2023 v Přerově. Ve skupině jsme se postupně utkali s týmy Frýdku-Místku, domácího Přerova a Šternberka. Na turnaj s námi poprvé jela mladá smečařka z Příbrami Ella Smíšková (roč. 2010).

Turnaj jsme zahájili utkáním s Frýdkem-Místkem, který se celý odvíjel podle kvality našeho příjmu podání. Soupeř nás zatlačil servisem, po kterém se nám velmi těžko útočilo. Po celé utkání byl soupeř lepší a zaslouženě zvítězil. Večerní utkání s domácími jsme rozehráli velmi koncentrovaně a dobře jsme útočili po obraně v poli. Od druhého setu nás opět začal srážet nejistý příjem podání. Čtvrtý set byl jako na houpačce, vždy jeden z týmů vedl až o čtyři body a vzápětí je ztratil. V koncovce jsme dokázali ještě srovnat z 21:24 na 24:24, ale Přerov si koncovku dohrál jistým útokem. V nedělním ranním utkání se Šternberkem jsme první dva sety hráli vyrovnaný souboj plný dobrých obranných zákroků. Od stavu 1:1 na sety jsme, tak jako celý turnaj, začali mít problémy s příjmem a soupeř si utkání bez větších komplikací pohlídal.

Holky v tomto turnaji střídaly dobré okamžiky s nejistotou v přihrávce a podání. Věřím, že se přes dvouměsíční pauzu ve všech činnostech posuneme dále a pomůže nám také návrat zraněných hráček.

Hráčky Sportovního gymnázia Plzeň: Vávrová L., Votýpková E., Balášová E., Nekolová M., Horová N., Černá Š.

Turnaje se zúčastnily: Pacholíčková A., Kremláčková A., Kovandová K., Balášová E., Nekolová M., Vávrová L., Horová N., Schubertová N., Černá Š., Votýpková E., Mášková B., Smíšková E.