Vejprnická 56, 318 00 Plzeň 378 605 711 posta@sgpilsen.cz
en de ru es
Sportovní gymnázium Plzeň Vstupní brána na vysokou školu

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Volejbalistky U18 na kvalifikaci Českého poháru U20

Volejbalistky U18 na kvalifikaci Českého poháru U20Hráčky kategorie U18 rozehrály o víkendu 21. - 22. 10. 2023 další soutěž, a to Český pohár U20 v Hradci Králové. V kvalifikačním turnaji jsme měli sedmičlennou skupinu. V soutěži budeme zejména dávat herní příležitost holkám, které nenastupují tak často v extraligových turnajích. Na tento turnaj jsme tým doplnili o zkušené „Maky“ a „Joli“ (z kategorie U20) z důvodu zdravotních problémů některých hráček a účasti na reprezentačním kempu.

1.jpg

V sobotu jsme odehráli čtyři utkání s pozitivní bilancí tří výher a jedné prohry. V neděli nás čekali dva nejlepší týmy ve skupině. Obě utkání byla velmi podobná a vždy rozhodoval příjem a útok. S Jirkovem jsme zvládli utkání dovést do tie-breaku, ve kterém jsme těsně prohráli. Turnaj splnil naše očekávání s možností zkoušet různé varianty sestavy. Určitě nám ukázal, že musím nadále pracovat na ose příjem – útok.

Těšíme se na další turnaj a sbírání zkušeností v této juniorské kategorii.

Hráčky Sportovního gymnázia Plzeň:
Vávrová L., Votýpková E., Balášová E., Nekolová M., Horová N., Machová A., Černá Š.

Turnaje se zúčastnily:
Pacholíčková A., Vladařová A., Balášová E., Steinbergerová A., Mášková B., Nekolová M., Vávrová L., Horová N., Machová A., Černá Š., Votýpková E., Marková M., Paruchová J.

Výsledky:
Plzeň – Šumperk 2:0
Plzeň – METEOR Praha 2:0
Plzeň – Děčín 2:0
Plzeň – Vsetín 0:2
Plzeň – Třebín 0:2
Plzeň – Jirkov 1:2

 

Mgr. Jindřich Pavlík, trenér družstva