Úvod > Aktuality

Aktuality

Štítky:

Český pohár Jablonec

Během víkendu 16. – 17. 3. se početná výprava plzeňských závodníků vypravila do Jablonce na další turnaj ze série Český pohár. Turnaje se během dvou dnů účastnilo přes 1200 závodníků z celé republiky včetně zahraničních účastníků.

Více

Publikováno 5. 4. 2019 14:10

To je zákon, kámo!

Dne 13. března 2019 se žáci 1. ročníků Sportovního gymnázia Plzeň zúčastnili v rámci plánu primární prevence programu „To je zákon, kámo!“ Program navazoval na Protidrogový vlak, který jsme navštívili na podzim 2018 na nádraží Jižní předměstí.

Více

Publikováno 5. 4. 2019 14:05

Lyžařský výcvik

Ve dnech 3.3. až 9.3.2019 se konal lyžařský výcvik studentů sportovního gymnázia na Božím Daru . Zúčastnili se žáci tříd sekunda, 1.B, kvinta a části 1.A.

Více

Publikováno 5. 4. 2019 12:32

Evropský pohár dorostenek

Anička Skalská se zúčastnila v chorvatském Záhřebu Evropského poháru dorostenek a dorostenců. Na takto velké akci startovala vůbec poprvé a obsadila vynikající 7. místo. V prvním kole porazila budoucí studentka Sportovního gymnázia v Plzni Polku Glubiakovou.

Více

Publikováno 5. 4. 2019 12:28

Evropský pohár žen

Datum konání: 28. 2. 2019

Po dvou letech se na tatami v Podvinném Mlýně v Praze utkaly o body do olympijské kvalifikace ženy na European Open. Markéta Paulusová, studentka sportovního gymnázia, si ve váze plus 78 kilogramů vedla velmi dobře.

Více

Publikováno 5. 4. 2019 12:26

První turnaje v roce 2019

Ve stejném termínu proběhly turnaje pro muže, dorostence a dorostenky, a to v Praze a v Olomouci. Judisté JUDOCLUBU Plzeň se neztratili a obsadili v silné konkurenci velmi kvalitní místa. Nejlepší byla Pavlína Marešová v kategorii do 57 kilogramů, která svoji váhu vyhrála.

Více

Publikováno 5. 4. 2019 11:49

Veronika má bronzovou medaili

Veronika Sedláčková ze sekundy vybojovala 3. místo na mezinárodních plaveckých závodech v Německu.

Více

Publikováno 5. 4. 2019 11:47

Přebor Plzeňského kraje

Anežka Králová ze sekundy vybojovala 3. místo na Přeboru Plzeňského kraje ve volejbalu žákyň.

Více

Publikováno 5. 4. 2019 11:40

Mistrovský titul pro Schejbalovou, Karlacha a štafetu 4x200 m

Velice vydařené Mistrovství ČR mládeže mají za sebou naši atleti. Nejvíce úspěchů přinesla juniorská kategorie. Naprostou nadvládu nad tyčkařským sektorem předvedla Tereza Schejbalová, když zvítězila o téměř půl metru v novém osobním halovém maximu 400 cm.