Úvod > Aktuality

Aktuality

Štítky:

Turnaj v Lovosicích

Ve dnech 4. - 6. 9. 2020 se s týmem starších žáků Talent Plzeň zúčastnil Jan Baumkruk ze Sekundy A házenkářského turnaje v Lovosicích.

Více

Publikováno 10. 9. 2020 15:57

Veronika Virtová v nominaci do reprezentačního celku U23

Nominaci do reprezentačního celku U23 si vybojovala i naše mladá, nadějná hráčka, Veronika Virtová.

Více

Publikováno 7. 9. 2020 15:27

Přípravný turnaj Plzeň, 5. - 6. 9. 2020

První přípravný turnaj máme už tradičně doma v Plzni, první zářijový víkend. Tento ročník byl trošku poznačený Corona virem a situací s ním spojenou.

Více

Publikováno 7. 9. 2020 15:20

Letní příprava volejbalu na sezónu

Naběhli jsme do režimu pěkně naplno. První den si naše hráčky prošly testováním pod vedením nového kondičního trenéra Davida Neruda. Následně jsme absolvovali 4 „náběhové“ kondiční dny.

Více

Publikováno 7. 9. 2020 15:19

Sekunda A v létě

Jan Baumruk  se stal mistrem ČR v národní házené ml. žáků. Současně byl vyhlášen nejlepším útočníkem a střelcem.

Více

Publikováno 4. 9. 2020 17:11

Tenis

Marina Pechová z kvarty vybojovala v letních měsících čtyři první místa na tenisových turnajích starších žákyň kategorie „C“.

Více

Publikováno 4. 9. 2020 17:12

Atletické závody

Anežka Králová z kvarty vybojovala v červenci 1. místo ve skoku do dálky na závodech AKM, když skočila 488 cm.

Více

Publikováno 4. 9. 2020 11:56

Úspěchy střelců, které stihli v letních časech!

Začal nový školní rok a my se začínáme připravovat na novou sezonu. Pojďme se podívat na úspěchy střelců, které stihli v letních časech!