Úvod > Aktuality

Aktuality

Štítky:

Úspěšné halové mistrovství ČR juniorů a dorostu v atletice

Vrchol zimní atletické sezóny se našim žákům vydařil. Z ostravské atletické haly si přivezli řadu osobních rekordů, 26x se umístili v první desítce a z toho 14x vystoupili na stupně vítězů.

Více

Publikováno 25. 2. 2022 17:41

Alpské lyžování

Jan Voves z Kvinty se zúčastnil MČR v alpském lyžování v kategorii juniorů. I když je Honza v této kategorii prvním rokem, vedl si velice dobře.

Více

Publikováno 22. 2. 2022 16:17

Čas prázdnin využili atleti naplno

Čas prázdnin využili atleti SG Plzeň naplno a místo rodinné dovolené dali přednost poctivé přípravě na nadcházející MČR.

Více

Publikováno 14. 2. 2022 16:48

Technická olympiáda

I naše Sportovní gymnázium Plzeň podporuje technické vzdělávání mladé generace, tudíž jsme nemohli chybět ani v letošním ročníku Technické olympiády Plzeňského kraje.

Více

Publikováno 9. 2. 2022 17:14

Absolventi školy na olympiádě v Pekingu!

Zimních olympijských her Peking 2022 se účastní a naši zemi reprezentují absolventi sportovního gymnázia Tereza Nová a Jakub Jeřábek.

Více

Publikováno 15. 2. 2022 13:01

Atlet roku Plzeňského kraje 2021

Rok 2021 zaznamenal velké množství atletických úspěchů, které byly shrnuty do jednoho večera.

Více

Publikováno 25. 1. 2022 16:09

Atleti SG jsou nejlepšími v ČR

Po roční pauze dostali studenti ze sportovních gymnázií možnost utkat se při Středoškolském poháru. Hostitelem se stala ostravská sportovní hala.

Více

Publikováno 24. 1. 2022 17:02

Dějepisný projekt v sekundě

Ve třídě Sekundě si žáci připomenuli učivo uměleckých směrů ve středověku pomocí kreativního a tvůrčího projektu.

Více

Publikováno 24. 1. 2022 12:12

Pavel Gaszczyk se umístil v anketě Fotbalista roku 2021

Pavel Gaszczyk (2.B), fotbalista týmu FC Viktoria Plzeň a kapitán reprezentace ČR U17, se umístil na krásném třetím místě

Více

Publikováno 20. 1. 2022 16:08

Mistrovství Plzeňského kraje v atletice

Anežka Králová z kvinty se 16. 1. 2022 zúčastnila mistrovství Plzeňského kraje v atletice.